dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Letní Praha

Letní Praha: změny v dopravě v neděli

Dnes od 9:00 hodin do 15:00 hodin bude obousměrně přerušen tramvajový provoz v úsecích Ke Stírce – Kobylisy – Sídliště Ďáblice a Kobylisy – Vozovna Kobylisy.  

Změny tras tramvajových linek

Linka 3 pojede z Nádraží Braník po své trase na Okrouhlickou, odkud bude pokračovat jako linka 17 přes Hercovku a Nádraží Holešovice do Modřan. Linka 17 pojede z Modřan po své trase na zastávku Hercovka, a dále na zastávku Okrouhlická, odkud bude pokračovat jako linka 3 přes Palmovku na Nádraží Braník. Linka 10 bude ve směru ze Sídliště Řepy vedena z Palmovky přes Balabenku na Nádraží Vysočany, kde bude ukončena.

Po dobu výluky bude dočasně zřízena zastávka Ke Stírce (směr Hercovka) v Trojské ulici.

V trase Okrouhlická – Kobylisy – Poliklinika Čumpelíkova – Sídliště Ďáblice – Ládví – Kobylisy – Okrouhlická bude zavedena náhradní autobusová doprava X10. Pro cestu od stanice metra Kobylisy směrem k zastávce Vozovna Kobylisy lze využít pravidelné autobusové linky.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru