dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Letní Praha

Letní Praha: zítra se strašidlem za strašidly

Klikaté uličky Starého města jsou tajemné v každou denní dobu, ale o to víc, když vás jejich zákrutami provází za šera pražské strašidlo. Vydejte se s ním a odhalí vám kouzlo pražských pověstí, představí osobně duchy Starého Města a zavede vás do míst, kde jste možná nikdy nebyli.

Trasa: Mariánské náměstí – Malé náměstí – Meiselova – Pařížská – Široká – Vězeňská – Kozí plácek – U obecního dvora – Ve stínadlech – Haštalské náměstí – Rámová – Dlouhá – Masná – Malá Štuipartská – Ungelt – Celetná – Ovocný trh – V Kotcích – Uhelný trh – Michalská – Vejvodova – Jilská – Zlatá – Husova –  Řetězová – Anenská – Anenské náměstí – Stříbrná – Karolíny Světlé – Rotunda sv.Kříže. Sraz U Nové radnice na Mariánském náměstí v 19:30, doba trvání: 2 hodiny.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru