dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Letní Praha

Letní Praha: výstava bonsají Na Slupi

Jednou za dva roky pořádá botanická zahrada ve výstavním skleníku  v Praze 2, Na Slupi 16, výstavu bonsají. V letošním roce budou vystavovat především členové Pražské bonsajistické společnosti. Vystaveno bude 80 bonsají a doplňkových rostlin. Výstava potrvá do 1. 9.

Otevřeno bude denně od 10,00 do 18,00 hodin. Zajímavostí výstavy je, že zde budou prezentovány převážně „autorské bonsaje“, což je označení pro bonsaje pěstované od mladých sazenic, semenáčků a řízků. Vedle bonsají návštěvníci na výstavě uvidí i doplňkové rostliny označované v Japonsku jako „kusamono“, tedy pokojové rostliny, sukulenty, venkovní trvalky a skalničky pěstované v bonsajových miskách. Vstupné na výstavu je 50 Kč, snížené vstupné 40 Kč.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru