dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Letní Praha

Letní Praha: úspěšná setkání Prašťme do toho 60+ pokračují

Každé druhé úterý v měsíci, již 13. srpna se od 15.00 hodin uskuteční v Informačním centru Prahy 5 další odpoledne plné zábavy s možností se seznámit, pobavit a navázat nové kontakty s názvem Prašťme do toho 60+.

Hostem bude známá herečka Švandova divadla Petra Hřebíčková. Vstupenky jsou k zakoupení za sníženou cenu 45 Kč přímo v IC Prahy 5 (Štefánikova 30).

Praštíme do toho! „60+“ je akce určená právě těm, kteří chtějí žít stále aktivně, poznávat nové věci a vyhledávat novou společnost. Toto setkání ale není jenom obyčejný dýchánek u čaje, ale aktivní odpoledne, kde se budete vzájemně seznamovat, poznávat a navazovat nové kontakty formou zábavných aktivit. Na setkání „60+“ vždy přichází jedna zajímavá osobnost.

Novinkou je pravidelné okénko „Zeptejte se lékařky“. Zde vám MUDr. Doubravka Jaganjacová zodpoví vámi položené otázky z oblasti civilizačních chorob a s tím spojených obtíží.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru