dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Letní Praha

Letní Praha: tajuplná pouť noční Prahou

Pokud chcete poznat důvěrně, důkladně a v jediný večer skryté kouzlo a tajemství Prahy, vydejte se dnes v 19 hodin na tajemnou pouť Prahou alchymistickou i Prahou strašidelnou. Povede vás po trase: Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy – Kellyxír -Jánský vršek – Nerudova – Zámecká – Thunovská – Sněmovní – Valdštejnské náměstí – Tomášská – Letenská – Josefská – Mostecká – Muzeum pražských pověstí a strašidel. Na pouti Vás bude provázet některý z  alchymistů, kteří dnes straší v pražských ulicích anebo známá malostranská drbna Anna Hrdlová. Cena za dospělého 350,– korun, sraz je V Muzeu alchymistů a mágů staré Prahy - Jánský vršek 8.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru