dnes
Čtvrtek - skorojasno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Letní Praha

Letní Praha: Retrospektivní výstava

Retrospektivní výstava Zdeňka Vinkláře v Libeňském zámku je prodloužena do konce srpna. Pro Vinklářovu tvorbu je příznačné experimentování se žánry a médii, sahajícími od kresby, malby, komiksu a koláže přes grafiku po fotografii a video. Dlouhodobě se věnoval především kresbě a komiksu. Několik jeho komiksů vyšlo buď samostatně (Legenda o Karlu Velikém, FABER 1999), nebo bylo publikováno časopisecky (časopisy ABC, Nový prostor ad.), řada prací zůstala nevydána. Retrospektiva Zdeňka Vinkláře obsáhne všechny zmíněné polohy. Je příležitostí podívat se na jeho práce z nadhledu a představit ty nejzajímavější momenty. Vstup zdarma.

Otevřeno:
pondělí a středa 8.00–18.00 hodin
úterý a čtvrtek 8.00–15.30 hodin
pátek 8–15 hodin

Libeňský zámek, Zenklova 1/35, Praha 8 – Libeň.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru