dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Letní Praha

Letní Praha: Praštíme do toho! 60+

V úterý 9. července zažijete odpoledne plné zábavy s možností seznámit se v Informačním centru Praha 5 (Štefánikova 30). Informační centrum Praha 5 vás zve na akci: Praštíme do toho! „60+". Od 15:00 hodin začne akce určená právě těm, kteří chtějí žít stále aktivně, poznávat nové věci a vyhledávat novou společnost. Toto setkání ale není jenom obyčejný dýchánek u čaje, ale aktivní odpoledne, kde se budete vzájemně seznamovat, poznávat a navazovat nové kontakty formou zábavných aktivit.

Na setkání „60+" vždy přichází jedna zajímavá osobnost. Hostem akce bude herečka Petra Hřebíčková. Akcí Vás provede herec ze Švandova divadla Jaroslav Šmíd (Doktor od jezera hrochů…). Novinkou pak je pravidelné okénko „Zeptejte se lékařky". Zde vám MUDr. Doubravka Jaganjacová. zodpoví vámi položené otázky z oblasti civilizačních chorob a s tím spojených obtíží. Jistě příjemný je i prázdninový dárek v podobě ceny! Cena za setkání „60+" je 45,– Kč. Vstupenky k zakoupení v Informačním centru Praha 5 – Štefánikova 30, Praha 5.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru