dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Letní Praha

Letní Praha: ožije folklorem

Dnes startuje další ročník mezinárodního setkání amatérských folklórních souborů Pražské folklórní dny. Vystoupení souborů se uskuteční na venkovních pódiích v centru Prahy na Václavském náměstí na Můstku a na náměstí Republiky u ulice V Celnici.

Vyvrcholením festivalu bude tradiční sobotní průvod všech souborů Starým Městem. První skupina vyrazí v 15.00 ze Staroměstského náměstí. Trasa průvodu povede přes ulice Celetná, Ovocný trh, Havířská, Na Příkopě, Na Můstku, Rytířská a Železnou ulicí zpět na Staroměstské náměstí. Akce je přístupná pro všechny diváky zdarma.

 Na akci přijede přes 40 hudebních a tanečních souborů z Evropy, Severní Ameriky a Asie. Představí se přes tisíc zpěváků, tanečníků a hudebníků.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru