dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Letní Praha

Letní Praha: nová naučná stezka do zoo

Nově zřízené přístaviště Pražské paroplavební společnosti (PPS) začne fungovat 1. srpna na pobřežní Vodácké cestě v Troji, u kterého budou kotvit lodě plující z centra Prahy. Od přístaviště povede nová naučná stezka informující o historii a zajímavostech Trojské kotliny.

Z nového přístaviště to budou mít cestující z lodí přes kilometr a půl pěšky do zoo. Cestu jim zpříjemní krásná naučná stezka „Přístaviště PPS – Zoo Praha" s deseti zastaveními o historii a zajímavostech Trojské kotliny.

Chodci se z informačních panelů dozví, mimo jiné, zajímavosti o zaniklém Holešovickém ostrově, galerii Trojský kůň, osadě Rybáře, vinici sv. Kláry, panském pivovaru, či třeba o usedlostech Bosna a Sklenářka. Všemi těmito a dalšími místy stezka vede.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru