dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Letní Praha

Letní Praha: NOMÁDI - FORMANI - REJDAŘI

Dnes v 19 hodin bude zahájena kočovná výstava Divadla bratří Formanů na palubě Lodi Tajemství, která proměňuje palubu ve svět divadelních dekorací, loutek, her, objektů a fotografií ze světa divadelních nomádů, loutkářů a snících mořeplavců. Výstava zůstane na palubě do prvních zářijových dní a bude přítomna celému programu Lodi Tajemství během července, srpna a začátku září. Jelikož se jedná o výstavu kočovnou, zamíří dále z lodi Tajemství do dánského města Silkeborg, kde se stane na několik měsíců součástí expozice pro děti a dospělé v Art Centre Silkeborg Bad. Kotviště: Praha 2–Výtoň.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru