dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Letní Praha

Letní Praha: Namaluj mi, jak se vaří šišky s mákem

Studio Hrdinů, občanské sdružení zve hlavně děti na týdenní kurz Namaluj mi, jak se vaří šišky s mákem o zdravém stravování a jídle obecně. Konat se bude ve Studiu Kostelní v Kostelní 6, Praha 7 a jeho okolí. Propojí umění s vařením tak, aby děti získali širší souvislosti a uvědomily si tak důležitost a fungování svého těla, potřebné hygieny, chutí, vůní a barev. Bude pracovat s nejrůznějšími médii a hledat výtvarné jazyky. Objeví některé kulinářské fígly, které otevřou cestu k zábavnému vaření.

Přihlásit se můžete pomocí formuláře, https://docs.google.com/…QWJlY1k/edit?…

po jehož vyplnění a zaslání na adresu tereza.horakova@studiokostelni.cz nejpozději do 31.7. 2013 Vám budou zaslány informace ohledně platby a naší spolupráce.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru