dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Letní Praha

Letní Praha: Metropolitní štafetový závod

Metropolitní štafetový závod se koná 6. 7. v městské části Praha – Velká Chuchle jako součást 7. Ročníku mezinárodního sportovního festivalu „Czech BIGMAN FESTIVAL – PRAHA", jehož vrcholem je závod MS BIGMAN (kombinace terénního a dlouhého triatlonu ve dvou po sobě následujících dnech). „Metropolitní štafetový závod městských částí" se uskuteční na vzdálenostech 1,9 km plavání (3 okruhy), 100 km silniční cyklistika (5 okruhů), běh 21,1 km (4 okruhy) s tím, že závodníci se mohou libovolně střídat vždy po dokončeném okruhu.

Štafetové týmy jsou tří – pětičlenné bez rozdílu pohlaví, více informací na  www.czechbigman.cz / ŠTAFETY  (http://www.czechbigman.cz/…fetovy-zavod ), kde je ke stažení i elektronická přihláška. V rámci duchu fair play respektujeme základní pravidlo, že závodníci štafetových týmů jsou občané žijící a mající trvalé bydliště v městské části hlavního města Prahy, za kterou budou závodit a tím ji reprezentovat.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru