dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Letní Praha

Letní Praha: Malý festival malých nakladatelství

Malý festival malých nakladatelství navazuje na loňský úspěšný festival alternativního designu a dává si za cíl ukázat, že kniha není jen spotřební zboží, které po zkonzumování, přečtení, putuje z ruky do ruky. „Knihy od námi pozvaných vydavatelství lze totiž vystavit jako výtvarné objekty. Ale samozřejmě si také počtete,“ slibuje Tomáš Čada, knihovník z Domu čtení a zároveň organizátor akce.

Součástí festivalu bude prezentace jednotlivých nakladatelů, prodejní výstava a kulturní program. „Výstavní část bude probíhat nepřetržitě od 14. srpna od 16.00 do 21.00 hodin v Domě čtení. Od 16.00 hodin, přibližně od 18.00 hodin jsou v multifunkčním sálu Domu čtení připraveny tematické přednášky týkající se nakladatelské praxe, knižního designu či autorské knihy. Od 19.30 hodin se můžete těšit na vystoupení experimentátorů Jaromíra Typlta a Pavla Novotného s dadaistickým textem Kurta Schwitterse Ursonate. Závěr bude patřit hudební produkci DJ Funkensteina," přibližuje chystaný program Čada. Vstup na akci je volný.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru