dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Letní Praha

Letní Praha: Léto v Provence

Městská část Praha 16 a oddíl Pétanque Radotín všechny srdečně zvou na turnaj v pétanque, který se chystá v neděli 14. července od 14.00 hodin na radotínském veřejném boulodromu v ulici K Lázním (za Základní školou – 2. stupeň). Turnaj je určen o všechny zájemce o tuto hru bez ohledu na věk a pohlaví a stupeň trénovanosti! (Startovné 10 Kč, děti zdarma!)

Program:

13.30 – 14:00 prezentace hráčů14.00 slavnostní zahájení14.05 pár hodů na zahřátí14.15 zahájení hry17.30 (cca) vyhlášení vítězů a předání cen

Pořadatelé se pokusí zajistit jihofrancouzské letní počasí! (ovšem bez záruky!!) Máte-li doma koule na pétanque, přineste si je! Těm, kdo nemají, pořadatel zapůjčí! Během turnaje ochutnávka rozličných tradičních nápojů!

 

POZOR! Turnaj je součástí Mistrovství Radotína v boulo/kouloidních disciplínách!!!
POZOR! Vložená soutěž: Vrh koulí!!!


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru