dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Letní Praha

Letní Praha: Letní den se Spolu dětem

Přijďte si užít Letní den se Spolu dětem, který se koná zítra 10 do 18 hodin na Náměstí Míru. Připravený je program pro děti, zdobení lahodných sušenek, výtvarný koutek s obrázkovou soutěží, hlavolamy, doplňovačky a jiné hry s tužkou a papírem, rozverné hry pro malé i velké. Dobrostánek Spolu dětem bude prodávat darované věci. Výtěžek bude použit na vzdělávací aktivity pro děti z dětských domovů.

Stánky s občerstvením a posezením káva, nápoje, palačinky a další dobroty a hudební program. Záštitu nad akcí převzala Mgr. Kateřina Jechová, zástupkyně starostky MČ Praha 2.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru