dnes
Středa - snih
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - snih
4°C
Letní Praha

Letní Praha: Letadla zblízka

Obchodní centrum Šestka se díky své poloze u dráhy letiště stala vyhledávaným místem leteckých fanoušků. Můžete pozorovat letadla na dosah a stanete se i pilotem jednoho z nich. Do konce července budou v těsné blízkosti OS Šestka prolétat letadla, které budete mít díky vyvýšené vyhlídce na střeše OC takřka na dosah. Kromě toho si můžete prohlédnout velkoformátové fotografie letadel uvnitř nákupního centra. Vystaveny jsou i historické fotografie, modely letadel nebo letecké uniformy. Největším lákadlem je nepochybně letecký simulátor – staňte se pilotem zdarma. OC Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru