dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Letní Praha

Letní Praha: Kunstkomora

Galerie inspirovaná renesanční wunderkammer Rudolfa II., kabinetem kuriozit cara Petra Velikého, stejně jako dalšími významnými sbírkami.

Na Malé Straně najdete Kunstkomoru, velmi zajímavou galerii a butik, který nabízí nádherné kolekce vzácných předmětů a umění z rozličných koutů celého světa. Kunstkomora nabízí rozsáhlé sbírky vzácných starožitností, které sahají do všech odvětví včetně archeologie, přírodní historie, geologie, náboženství a dalších. Obchod můžete navštívit od úterý do soboty od 11 do 19 hodin nebo se můžete domluvit na osobní schůzce. Lázeňská 9, Malá Strana.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru