dnes
Neděle - zatazeno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Letní Praha

Letní Praha: JOBS v letním kině

Ve 20,30 hodin v letním kině Karlín film JOBS na kterém se mimo jiné podílel také spoluzakladatel Apple a blízký Jobsův kolega Steve Wozniak. Přináší jedinečný a detailní pohled na osobnost a vývoj hvězdné kariéry jednoho z nejinspirativnějších businessmanů moderní doby. Od momentu, kdy spolu se svými kolegy montoval v garáži první prototyp budoucího počítače, je divák krok za krokem svědkem jeho úspěchů ale i pracovních a osobních konfliktů. Film také velmi realistickým způsobem vykresluje, kontroverzní moment, kdy byl Jobs správní radou odvolán z vedení Applu a také důvody, které vedení společnosti k tomuto kroku vedly.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru