dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Letní Praha

Letní Praha: Generace barev aneb Seno a tráva

Druhá mezigenerační výstava, kterou pořádá Občanské sdružení Ars Metroplis ve spolupráci s Novoměstskou radnicí. Vystavují vlastní i nevlastní členové jedné rodiny. Kostýmní a módní výtvarnice Daniela Flejšarová, malíř, grafik a ilustrátor Pavel Roučka z generace rodičů, za nastupující generaci malířka Natálie Roučková, fotografka Zuzana Panská a sochař Jakub Flejšar. Téměř třicet let obstarává výtvarné  umění komunikaci mezi členy této rodiny, překonává rozpory a prohlubuje spřízněnost. Výsledkem tohoto dialogu je tato výstava. Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2, do 15. 9.  Galerie věže, Mázhaus a nádvoří.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru