dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Letní Praha

Letní Praha: Festiválek, pivo, párek

Zahrada bývalé železniční celnice nedaleko stanice metra Vltavská se stane dějištěm originálního malého letního festivalu Hudba s párkem a hořčicí, který se koná dnes od 16 hodin.

V ceně vstupného je jedno pivo a jeden párek. Kromě hudby a občerstvení bude na místě několik výtvarných dílen, malování jaguou a jiné aktivity pro děti i dospělé. Vstup je pro děti do 10 let zdarma. Vstupné 120 Kč opravňuje návštěvníka ke konzumaci jednoho párku s hořčicí, 0,5 l piva a samozřejmě libovolného množství muziky.

Kapela Neue Mädchen pokřtí demo snímek, těšit se lze na autorskou tvorbu, ale i na bižuterii od Ondřeje Viceny a Elišky Lhotské. Dále to bude pražská Esence, budějovická kapela Epy de Mye, a také kapely Ještěžes a Pražská pakárenská. Technické zázemí za pivo a párek zapůjčila firma QUIX.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru