dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Letní Praha

Letní Praha: festival cirkusu a divadla Letní Letná

Festival se uskuteční v Letenských sadech od 18. srpna do 3. září. K hlavním lákadlům patří francouzský soubor Les Colporteurs, který přiveze nejnovější představení Le bal des intouchables spojující mistrovskou vzdušnou akrobacii ve výšce na kovových lankách, na trapéze, svislé tyči (chinese pole) i na lanech, navíc také humor, poetiku, riziko a pohnutý životní osud režiséra a zakladatele souboru Antoina Rigota.

Kromě zahraničních hvězd nového cirkusu návštěvníci pestrého festivalového městečka s cirkusovými šapitó uvidí přední domácí soubory (ANPU, divadlo VOSTO5, (bra)Tři v tricku a další), po celý den pohádky a dětská představení, budou se moci zapojit do výtvarných a cirkusových dílen, užít si koncerty, posezení v příjemné kavárně, která se večer změní v pulzující bar.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru