dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Letní Praha

Letní Praha: Dyzajn márket

Zítra od 10:00 do 20:00 na piazzetě Národního divadla budou vystavovat špičkoví designéři, připravena je skvělá muzika, báječné občerstvení a doprovodný program pro děti i dospělé. Dyzajn márket je opět součástí letního festivalu Fiesta Nové scény ND. Kromě zavedených designérů se představí noví tvůrci, z mnohých jmenujme Ouberi (dřevěné a přírodní příslušenství k mobilním telefonům), Natur Bureau (ručně vyráběné mýdlo a kosmetika), Chaluha (česká autorská značka zaměřená na oblečení a volnou grafiku), Babazinka s hravým oblečením pro děti a ženy, U štěstí dam (límečky, mašle a motýlky), Franny glass se sladkými šperky.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru