dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Letní Praha

Letní Praha: Duo Cricket & Snail v Kolovratech

Infocentrum s knihovnou v Kolovratech zve do svých prostor na tradiční letní koncert Duo Cricket & Snail, 2. července od 18.30 hodin.

Duo Cricket & Snail – housle a akordeon – z Nashvillu (USA) hraje hudbu mnoha stylu – klasickou, hudbu začátku 20. století a lidovou hudbu různých kultur, která přenáší posluchače na zajímavá místa, např. do francouzské kavárny, na operní scénu, irskou taneční zábavu nebo na židovskou svatbu.

Houslistka Lucie Carlson a její manžel akordeonista James Carlson mají klasické hudební vzdělání (obor housle a skladba), ale rozhodli se vytvářet hudbu, která není omezena hranicemi koncertní síně. Vždy udivují posluchače výrazovosti své hry a překvapující krásou zvuku houslí a akordeonu znějících dohromady.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru