dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Letní Praha

Letní Praha: den naslepo na výstavě Tutanchamon

Organizátoři výstavy Tutanchamon jeho hrob a poklady připravili pro zrakově postižené milovníky Egypta speciální akci. Dnes budou mít jedinečnou možnost seznámit se se starověkými artefakty hmatem.

Kromě prohlídky výstavy s pomoci audioprůvodce, bude k dispozici 15 artefaktů, které si budou moci nevidomí osahat a poznat tak to, co je běžně možné zkoumat pouze zrakem. V tento den je nevidomým umožněn také vstup s asistenčními psy.

K dispozici jsou vstupenky každou půl hodinu. Cena vstupenky je 300 Kč a zahrnuje i doprovod nevidomého zdarma. V tento den mají povolený vstup i asistenční psi nevidomých.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru