dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
9°C
Letní Praha

Letní Praha: cyklojízda do DOXu

Srpnová cyklojízda je speciální! Ve čtvrtek 15. srpna startuje v 18.00 na Náměstí Jiřího z Poděbrad a zamíří do DOXu. Zde bude od 19.00 připraven speciální program.

Ve spolupráci s týmem galerie jsou připraveny tři komentované prohlídky tří aktuálních výstav: Postiženi normalitou, Guštar a Kamila Ženatá: Ženský dvůr. Jednotlivé výstavy budou barevně odlišeny, na každém bude rozhodnout se, kterou chce vidět.

Každý tak sice uvidí trochu jinou část galerie, ale všichni budou mít naprosto ojedinělý zážitek. Každá z prohlídek trvá přibližně 50 minut. Tím ale kulturní program nekončí! Centrum DOX si na nás totiž připravilo promítání filmu, který běžně nelze v kinech shlédnout: Století jedle režiséra Tomáše Škrdlanta.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru