dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Letní Praha

Letní Praha: Cesta do pravěku

Chlupáčovo muzeum historie země Vás zavede na cestu do pravěku. Pamatujete si ještě prehistorické období? Jak vypadal trilobit  anebo šavlozubý tygr? Toto muzeum slouží zejména k výzkumu a k výuce a nachází se v areálu Univerzitního městečka na pražském Albertově. Přijďte si prohlédnout prehistorické zkameněliny či obří kostru dinosaura. Muzeum se nachází v přízemí budovy Přírodovědecké  fakulta UK na pražském Albertově, Albertov 6, Praha 2. Přístupné pro veřejnost pouze ve středu od 10– 17 hodin. Vstup pro dospělou osobu je 70 Kč, pro dítě (6 – 15 let), studenta a důchodce pak 40 Kč.

Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru