dnes
Neděle - snih-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Letní Praha

Letní Praha: Bylinky, koření a čaje

Poslední sobotu v srpnu 31. 8. se na farmářském trhu „Jiřák“ můžete těšit na slavnost „Bylinky, koření a čaje“.

Poslední sobotu v srpnu 31. 8. se na farmářském trhu „Jiřák" můžete těšit na slavnost „Bylinky, koření a čaje".
Sušené bylinkové a čajové směsi, koření z České republiky, ale i ze světa, bylinky v květináči, řezané byliny, bylinkové mastičky, čajový bar, velký výběr koření. Rádi si sušíte vlastní čajové směsi? Víte na co je dobrá máta nebo proč se po meduňce tak dobře usíná? Chcete koupit dárek, nebo nechat si provonět byt levandulovým srdíčkem? Která bylinka je nejlepší pro dobré trávení a kdy se sbírají luční byliny? Na takové otázky můžete dostat odpověď právě na slavnosti Bylinek, čajů a koření.
K slavnostem také patří program pro děti, takže se můžete těšit na bylinkovou dílnu pro děti a rodiče a také na příjemnou muziku.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru