dnes
Sobota - polojasno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Letní kempy FK Dukla Praha jsou téměř obsazené
Fotbalové naděje Dukly. Foto: FK Dukla Praha

Letní kempy FK Dukla Praha jsou téměř obsazené

Třetí ročník úspěšných letních kempů FK Dukla Praha hlásí téměř plné kapacity. Rodiče dětí do 15 let mají jednu z posledních možností přihlásit své ratolesti na 6 denní pobyt v krásném areálu Green Valley v Chotýšanech u Benešova či areálu Aritmy Praha. V nabídce je jak letní kemp Güntera Bittengela, tak i příměstský kemp Jana Suchopárka.

Letní kempy mají v klubu FK Dukla Praha již tříletou tradici a těší se veřejné oblibě. Zatímco první ročník nabízel pouze dva turnusy, ten letošní nabízí už turnusy čtyři, složené ze třech pobytových pod patronací Güntera Bittengela a jednoho příměstského pod patronací Jana Suchopárka.

A co všechno děti na kempech zažijí? „Děti během pobytu rozvinou své technické dovednosti, absolvují prožitkové hry, navštíví stadion Juliska, kde je čeká zajímavý program, uvedl manažer mládeže a autor projektu Petr Studénka.

Na stadion Juliska se jezdí klimatizovaným autobusem většinou uprostřed týdne a děti mají možnost si kromě zažití atmosféry stadionu se setkat i s představiteli klubu.

„Na kempy jsou vybráni Ti nejlepší trenéři z úzce spolupracujících klubů FK Dukla, FK Dukla JM a SK Aritma a pevně věřím,že si kempy děti užijí a dostanou spoustu podnětných informací nejenom o sportu, ale i o lidských hodnotách“ dodal.


Autor: Mojmír Kadeřábek

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru