dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

Letní dům: Bazar na Náměstí Míru

Dobročinný bazar začíná v úterý 31. května v 10 a potrvá, podle počasí, do 19 hodin. Blešák plný oblečení, knížek, desek a různých prapodivných předmětů.  Výtěžek půjde na programy neziskové organizace Letní dům – na pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů.

Určitě dorazí herec Petr Vacek, člen správní rady Letního domu. Jisté rovněž je, že nepřijde sám. Spolu s ním dorazí na náměstí i další herci spolu s ředitelem Janem Hrušínským z Divadla Na Jezerce.

Herec Petr Vacek uvaří rajskou polévku

V rámci Dobročinného bazaru však nedorazí jen herci. Na náměstí zazní během poledne, stejně jako v odpoledních hodinách i příjemná hudba a přes celý den najdete v blízkosti prodejních stánků Letního domu také občerstvení.

Letní dům pracuje od roku 1997 s dětmi a mladými lidmi, kteří vyrůstají v dětských domovech. Doprovází je na jejich cestě k samostatnosti od dětství do dospělosti. Dobročinné bazary jsou jedním ze způsobů, jak Letní dům získává finance například na tvořivé sociálně-terapeutické pobyty těchto dětí.  


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru