dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Víkendové tipy

Letní Bazar Bar na Jungmannově náměstí

Bazar Bar plný slunce se koná v sobotu 18. června od 13 do 18 hodin. Výhodně nakoupit můžete před tím, než se rozprchnete na dovolenou.

Prodejci už pro vás vybírají letní kousky. Na místě bude k dostání nepřeberné množství triček, tílek, kraťasů, šatů a sukní. Z doplňků se těšte na sluneční brýle, slamáky apod. Samozřejmě i plavky nebo žabky bude možno pořídit. Smlouvání je povoleno, a tak se určitě podaří ulovit něco super za super cenu.

V rámci doprovodného programu se nudit nebudete. Najdete zde manikúru, úpravu obočí a kadeřnici. Objednat se můžete na bazarbar.info@gmail.com.

Také bude možné dát textil na dobrou věc a pomoct tam, kde je to potřeba. Během celé akce lze darovaný textil nechat u stánku POTEX.cz! Minule se podařilo vybrat přes 300 kg textilu, který byl zaslán maminkám v azylovém bydlení (Společnou cestou) a klientům Sananimu. S dětskými kousky se nezapomnělo na Klokánek!

Vstup pro návštěvníky zdarma. Jungmannovo náměstí 767/6, Praha 1.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru