dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

Letňanský veletrh pro ty, kteří hledají práci. „Flek“ pomáhá hledat i Pražský patriot

Ve středu a ve čtvrtek 21. a 22. října se na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany koná veletrh pracovních příležitostí Profesia Days. Veletrh není určený jen pro ty, kteří hledají práci. Je zajímavý i pro lidi, kteří potřebují poradit se směřováním své kariéry, nebo si ověřit pro jakou práci se hodí či otestovat své znalosti a pracovní předpoklady.

Pro návštěvníky je připravená spousta užitečných služeb. Například si mohou za pomoci odborníků sestavit profesionální životopis, vytisknout ho a rovnou vyrazit mezi vystavovatele. V testovací zóně je možné otestovat si jazykové znalosti, počítačovou gramotnost, nebo své předpoklady pro jednu z 10 nejobsazovanějších pozic v ČR.

Nejen podle výsledků testů pak mohou prodiskutovat možnosti dalšího kariérního rozvoje, získat přehled o tom, pro jaké profese mají předpoklady a jakým způsobem je mohou rozvíjet. Místo pro odpočinek i poučení poskytne relaxační zóna, o děti bude postaráno v dětském koutku.

V rámci poradenské zóny je připravena pomoc pro ty, kteří jsou na trhu práce znevýhodnění – ať už jde o maminky na mateřské, starší věkové kategorie, tělesně postižené nebo lidi ze sociálně znevýhodněných skupin.

„Veletrhy Profesia Days a HR Days budou v letošním roce opět rekordní – zúčastní se jich více než 120 vystavovatelů a partnerských firem,“ říká Zuzana Lincová, Country Manager Profesia pro Českou republiku.

Mezi vystavovateli nechybí zástupci výrobních podniků, firem z oblasti logistiky, retailových řetězců, značkových prodejců, technologických a poradenských firem, ale letos nově i státní správy a silových složek nebo univerzit.

Veškeré nabídky na práci v Praze, které evidují všechny úřady práce v České republice, si můžete prohlédnout díky aplikace serveru Pražský patriot zde.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru