dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražská kultura

Letňák 2014 – Léto pro Pražany: The Trouble Notes

V pátek 6. června se Pražané a návštěvníci hlavního města mohou těšit na vystoupení mezinárodního hudebního uskupení THE TROUBLE NOTES. „Na koncert The Trouble Notes navážeme na Střeleckém ostrově v neděli premiérovým Pohodovým odpolednem pro starší a pokročilé. Návštěvníkům ostrova k poslechu zahraje swingový Orchestr Junior,“ říká k programu následujících dní Letňáku – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově šéf produkce David Pešek Dvořák.

Mobilní ponton ukotvený u Mostu legií se stane místem setkávání s muzikanty z oblasti blues, jazzu či folku. Bude také jedním z prostorů Střeleckého ostrova, kde bude možné strávit volný čas během celého dne. Nabídne možnost užít si výhled na Vltavu, Karlův most a historickou část Prahy, ale také ochutnat speciality z grilu. Občerstvení bude na pontonu otevřeno denně do 22 hodin. Ve všední dny od 11 hodin, o víkendu od 9.30 hodin. Na pontonu bude dále možné půjčit si náčiní pro sportovní vyžití.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru