dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Advent v Praze

Letiště nabízí: Vánoční a svatoštěpánské exkurze

Během vánočních svátků mohou zájemci o netradiční zážitky zavítat do zázemí Letiště Praha v rámci mimořádných exkurzí, které se budou konat v dopoledních i odpoledních hodinách.

Jejich účastníci poznají místa, která nejsou běžně dostupná. Z několika desítek metrů budou přihlížet startům a přistáním letadel a v tomto ročním období mohou zhlédnout nejen celoroční provoz na odbavovacích plochách, ale také odmrazování letadel před odletem či neustálý pohyb strojů na úklid sněhu.

Sváteční exkurze již tradičně zahajují sv. Štěpána (26. prosince) a pokračují každý den vánočních prázdnin až do 30. prosince, kdy ukončí rok večerní prohlídkou. Na exkurze 26. a 27. prosince je možné se registrovat pouze do zítřka do 15 hodin.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Betlémské světlo plane ve foyer Nové radnice

17. prosince 2016 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Plamének Betlémského světla je k dispozici Pražanům ve foyer Nové radnice na Mariánském náměstí. Pro Betlémské světlo si mohou lidé přijít až do 6. ledna. 

Další články
Nahoru