dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Lenka Dusilová vyráží na turné, s Oslavou života se zastaví i v Praze
Lenka Dusilová vyráží na turné, v dubnu se představí v Praze. Foto: Petr Klapper

Lenka Dusilová vyráží na turné, s Oslavou života se zastaví i v Praze

Lenka Dusilová zve fanoušky na Narozeninové turné. V rámci turné proběhnou i tři speciální koncerty s názvem Oslava života.

Po posledním albu „V hodině smrti“ (2014), které získalo dvě nominace na výroční ceny Anděl a všeobecně vzbudilo velký zájem odborné veřejnosti, se vydává Lenka Dusilová, jedna z nejuznávanějších českých zpěvaček, na „Oslavu života“.

Dusilová nedávno oslavila čtyřicáté narozeniny a jako dárek sobě i svým fanouškům připravuje sérii narozeninových koncertů po celé České republice, jehož podtitul zní „Oslava života“.

Během čtvrt roku odehraje osmnáct koncertů v českých a moravských městech a dva koncerty na Slovensku. Bude se jednat jak o sólové koncerty, tak o koncerty s kapelou Baromantika, se kterou láká především na tři speciální koncerty v Praze, Brně a Ostravě.

„Koncerty turné jsou vděkem za to, že se dosud můžu zcela svobodně realizovat skrze hudbu, ať už sama či s výjimečnými hudebníky, s nimiž sdílím kapelu Baromantika. Těším se například na brněnský koncert Baromantiky v klubu Sono, neb chystáme hudební propojení se slovenskou kapelou Longital, v Praze v Paláci Akropolis a v Ostravě v Cooltour  budeme s Baromantikou více pracovat s vizuálem, a na všech koncertech se lehce dotkneme retrospektivy a představíme něco z nových nápadů, kterými resonuju. To platí i pro sólové koncerty," přibližuje skladbu koncertů Lenka Dusilová.

lenka-dusilova-live-petr-klapper-cz-m-nahled

Zpěvačka právě absolvovala evropské turné s úspěšným tanečním představením One Step Before the Fall divadelního souboru Spitfire Company.

Lenka Dusilová – Narozeninové turné:

17. 2. Ústí nad Labem – Dům kultury – sólo

19. 2. Černošice – Club Kino – sólo

25. 2. Plzeň – Buena Vista Club – s Baromantikou

26. 2. Unhošť – Kavárna S Radostí – sólo

4. 3. Cvikov – KC Sever – s Baromantikou

5. 3. Liberec – Lidové sady – sólo

9. 3. Znojmo – Městské divadlo – sólo

11. 3. Vroutek – Klub – sólo

18. 3. Moravská Třebová – sólo

19. 3. Opava – Klub Art – sólo

29. 3. Ostrava – Cooltour – s Baromantikou

30. 3. Brno – Sono Centrum – s Baromantikou

31. 3. Pardubice – Východočeské divadlo – sólo

4. 4. Praha – Palác Akropolis – s Baromantikou

5. 4. Mladá Boleslav – VC Na Karmeli – s Baromantikou

14. 4. Olomouc – Reduta – sólo

15. 4. Bratislava – MMC – sólo

16. 4. Púchov – Queens Pub

20. 4. Karlovy Vary – Paderewski – sólo

21. 4. Beroun – Plzeňka – sólo

Více informací na www.lenkad.com


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru