dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Slavný skateboardista Hawk předvede exhibici na Gutovce
Dovednosti Tony Hawka uvidí v sobotu návštěvníci jeho exhibice na Gutovce. Foto: Brian Fick / tonyhawk.com

Slavný skateboardista Hawk předvede exhibici na Gutovce

Tony Hawk, legenda světového skateboardingu, se v sobotu 25. července od 16 hodin představí na Gutovce v Praze 10.  Zhruba padesátiminutovou exhibici předvede spolu se svým týmem v produkci „Birdhouse skateboard“ v rámci evropského turné European Vacation Tour 2015.

Gutovka je Hawkovou  jedinou zastávkou v Česku, vybral si ji sám. Vstup na akci je zdarma. Po exhibici by měla následovat i tisková konference.  
Sedmačtyřicetiletý Hawk jako první na světě dokázal udělat obrat o 900°. Jeho popularitu ještě zvýšily počítačové hry o jízdě na skateboardu, na jejichž přípravě od roku 1998 spolupracuje s firmou Activision. Obrovský zájem vyvolala už první ze série těchto her nazvaná Tony Hawk´s Pro Skater.

V rámci turné po Evropě už Hawk navštívil Velkou Británii, Dánsko, Francii, Španělsko a Německo. Skatepark v areálu Gutovka, v němž vystoupí v sobotu, je otevřen od roku 2001 a jde o první betonový skatepark v ČR, který v tuzemsku nemá obdoby jak svou rozlohou, tak i variabilitou a pestrostí překážek. Má dvě základní části – „streetovou“, která zabírá asi třetinu skateparku, a „bazénovou“.

Areál Gutovka nabízí i mnohé další možnosti sportovního vyžití. Mimo jiné je tu horolezecká stěna, vodní svět, kluziště či hřiště pro plážový volejbal.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru