dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Led hokejových lvů rozzáří při československém derby krásné kočky
Foto: archiv

Led hokejových lvů rozzáří při československém derby krásné kočky

Krásné ženy a hokej, to je kombinace, která bude k vidění v neděli 15. prosince na stadionu holešovické Tipsport arény. Módní návrhář Marko Lopatič se totiž rozhodl upořádat netradiční přehlídku a výjimečnou diváckou show přímo na ledě hokejového klubu HC LEV Praha. Diváci se zde mohou těšit jak na klasický hokejový zápas se Slovanem Bratislava, tak na dvě módní přehlídky.

Přehlídky připravuje Marko.in jako doprovodný program v rámci obou oficiálních přestávek mezi třetinami. Co ho k tomu vedlo a co spojuje oblíbený hokejový tým a dámskou módu?

„Nápad na tuto netradiční spolupráci se zrodil zcela přirozeně, a to v souvislosti s mou poslední kolekcí WILD. Jak název sám napovídá, je protkána zvířecími motivy a onen král zvířat v nich hraje hlavní roli,“ vysvětlil Marko Lopatič.

„Právě lev umístěný ve znaku hokejového týmu byl hlavním spouštěčem této spolupráce, na kterou se osobně velice těším. A kromě jiného, krásné ženy, luxusní móda a silní hokejisté jdou přece odjakživa dohromady,“ dodal Marko.

Inspiraci pro tuto kolekci, jejímiž základními materiály jsou hedvábí a nylon, našel mladý návrhář v přírodě. Nejvíce se objevuje motiv šelmy. V té tvůrce vidí spojení života v realitě a duševního naplnění vyšší silou.

Kromě kolekce WILD, která je určena pro denní nošení, bude na stadionu k vidění i mini kolekce večerních šatů SOUL, která měla svou premiéru na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Kolekce osmi šatů podtrhuje přirozenou ženskost a symbolizuje vývoj člověka od nejnižších sexuálních pudů až k symbolickému osvícení.

modni-prehlidka-lev-praha-nahled Přehlídka bude rozdělena do dvou fází. První proběhne v bezprostřední blízkosti kluziště, na červeném koberci, a půjde o velkolepou show plnou světel, hudby a plamenometů. Druhá o něco méně divoká, s nádechem elegance a glamouru, se uskuteční ve VIP prostorách sportovní haly. Modely oblečou nekrásnější české ženy jako například Jana Doleželová, Eliška Bučkova či Eva Čerešňáková.


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru