dnes
Neděle - skorojasno
33°C
zítra
Pondělí - jasno
33°C
pozítří
Úterý - skorojasno
26°C
Léčitel Miroslav Hrabica přednáší v Praze
V sobotu 18. února se na Astrovíkendu potkáte s Miroslavem Hrabicou. Foto: archiv

Léčitel Miroslav Hrabica přednáší v Praze

Uznávaný léčitel ze Zlína Miroslav Hrabica, autor mnoha knih, mívá na svých přednáškách vždy plno. A na jeho publikace se stávají i fronty! V sobotu 18. února bude k vidění i v Praze – na Astrovíkendu můžete slyšet jeho přednášku a poradit se s ním o věcech, které nás trápí.

Všechno souvisí se vším – a v propojení těla a psychiky to platí dvojnásob. Pokud nám díky špatné stravě, stresu, starostem, nepochopení a další věcem začnou v těle chybět důležité vitaminy či minerály, dostáváte jasný signál, co máte v životě změnit.

Příkladem může být hořčík, který je pro tělo velmi důležitým minerálem. Pomáhá udržovat normální funkčnost svalů a nervů, udržuje stabilní srdeční rytmus, zdravý imunitní systém, a také zdravé kosti a zuby.

„Hořčík symbolizuje klid a mír v těle. A když chybí, znamená to: ztiš se, zbrzdi tok úvah, zjemni své jednání. Hořčík symbolizuje v lidském jednání přiměřený nadhled na věci, takové Ježíšovo „Pokoj vám,“ to, že nezasahujete hned do situací, které se ději, ale vhodně počkáte, jak se daná situace vyvine. Dostatek hořčíku je signálem, že jdete životem po správné cestě,“ vysvětluje Miroslav Hrabica.

Hořčík ničí také stres a alkohol. „Stresujeme se a hořčík v našem těle mizí jako voda na poušti. Zbytečně ztrácíme nejen tento cenný prvek. Plná hořčíku je láska, hořčík najdeme i ve zření a uvědomování si krás života,“ doplňuje. Dalším z ničitelů hořčíku v těle je alkohol. „Kdo jej příliš pije, ten svého ducha oslabil dlouhodobou nespokojeností s průběhem vlastního života. Nedokáže přijmout svůj osud, unést a chápat své kříže. Utíká do pomyslného světa uvolnění, který jej však postupně zahlcuje svým tíživým vlivem. Nakonec ho alkohol zbaví toho nejcennějšího – radosti, pocitu uspokojení z vlastní existence i úcty u druhých i k nim,“ vysvětluje léčitel. Proto je vhodné pít s mírou, a také udržovat zdravou životosprávu. „Však také to, co jíte, je prvním kořínkem, který vede k onemocnění,“ doplňuje Hrabica.

Podobné je to i se zinkem. „Zinek je základní prvek imunitního systému a představuje duchovní ochranu člověka. Když ho máme dostatek, bude naše aura, „bublina“ kolem nás, pevná a pružná. A tak když po nás někdo hodí kámen, odrazí se od nás. Pokud vám chybí, znamená to: neřešte, co vám vyřešit nepřísluší, tlum svou zvědavost i touhu měnit svět a život k obrazu svému,“ vysvětluje.

Knihy Miroslava Hrabici si můžete zakoupit na ezoterickém festivalu Astrovíkend v Praze-Holešovicích, a to v sobotu 18. února. Jeho přednášku Co nám tělo nemocí nebo bolestí říká, začíná v 15.45 hodin. Více na www.astrovikend.cz.DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

15. srpna 2018 v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Další články
Nahoru