dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
Léčitel Miroslav Hrabica přednáší v Praze
V sobotu 18. února se na Astrovíkendu potkáte s Miroslavem Hrabicou. Foto: archiv

Léčitel Miroslav Hrabica přednáší v Praze

Uznávaný léčitel ze Zlína Miroslav Hrabica, autor mnoha knih, mívá na svých přednáškách vždy plno. A na jeho publikace se stávají i fronty! V sobotu 18. února bude k vidění i v Praze – na Astrovíkendu můžete slyšet jeho přednášku a poradit se s ním o věcech, které nás trápí.

Všechno souvisí se vším – a v propojení těla a psychiky to platí dvojnásob. Pokud nám díky špatné stravě, stresu, starostem, nepochopení a další věcem začnou v těle chybět důležité vitaminy či minerály, dostáváte jasný signál, co máte v životě změnit.

Příkladem může být hořčík, který je pro tělo velmi důležitým minerálem. Pomáhá udržovat normální funkčnost svalů a nervů, udržuje stabilní srdeční rytmus, zdravý imunitní systém, a také zdravé kosti a zuby.

„Hořčík symbolizuje klid a mír v těle. A když chybí, znamená to: ztiš se, zbrzdi tok úvah, zjemni své jednání. Hořčík symbolizuje v lidském jednání přiměřený nadhled na věci, takové Ježíšovo „Pokoj vám,“ to, že nezasahujete hned do situací, které se ději, ale vhodně počkáte, jak se daná situace vyvine. Dostatek hořčíku je signálem, že jdete životem po správné cestě,“ vysvětluje Miroslav Hrabica.

Hořčík ničí také stres a alkohol. „Stresujeme se a hořčík v našem těle mizí jako voda na poušti. Zbytečně ztrácíme nejen tento cenný prvek. Plná hořčíku je láska, hořčík najdeme i ve zření a uvědomování si krás života,“ doplňuje. Dalším z ničitelů hořčíku v těle je alkohol. „Kdo jej příliš pije, ten svého ducha oslabil dlouhodobou nespokojeností s průběhem vlastního života. Nedokáže přijmout svůj osud, unést a chápat své kříže. Utíká do pomyslného světa uvolnění, který jej však postupně zahlcuje svým tíživým vlivem. Nakonec ho alkohol zbaví toho nejcennějšího – radosti, pocitu uspokojení z vlastní existence i úcty u druhých i k nim,“ vysvětluje léčitel. Proto je vhodné pít s mírou, a také udržovat zdravou životosprávu. „Však také to, co jíte, je prvním kořínkem, který vede k onemocnění,“ doplňuje Hrabica.

Podobné je to i se zinkem. „Zinek je základní prvek imunitního systému a představuje duchovní ochranu člověka. Když ho máme dostatek, bude naše aura, „bublina“ kolem nás, pevná a pružná. A tak když po nás někdo hodí kámen, odrazí se od nás. Pokud vám chybí, znamená to: neřešte, co vám vyřešit nepřísluší, tlum svou zvědavost i touhu měnit svět a život k obrazu svému,“ vysvětluje.

Knihy Miroslava Hrabici si můžete zakoupit na ezoterickém festivalu Astrovíkend v Praze-Holešovicích, a to v sobotu 18. února. Jeho přednášku Co nám tělo nemocí nebo bolestí říká, začíná v 15.45 hodin. Více na www.astrovikend.cz.Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru