Dnes Sobota - polojasno 10°C
Zítra Neděle - skorojasno 12°C
Sobota 23. 10. 2021
Svátek má Teodor
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Landa si při kritice amerického prezidenta nebral servítky, použil i pár zesměšňujících vulgarit
Daniel Landa. Foto: Vojtěch Procházka

Landa si při kritice amerického prezidenta nebral servítky, použil i pár zesměšňujících vulgarit

Na informace médií, že tiskový servis zasahuje do výstupů prezidenta USA Joe Bidena a opakovaně ho odstřihává z živých přenosů, reagoval po svém zpěvák Daniel Landa. A nutno podotknout, že při své kritice hlavy státu světové velmoci použil pár ostrých výrazů.

„Kdybych byl hrubián, řekl bych, že nesvéprávný de*il řídí jeden z nejmocnějších států světa. Ale naštěstí nejsem. Anebo ho neřídí ve skutečnosti tento ultraprastarý pán? Toť pro nás malé a bezvýznamné tvorečky vskutku otázka,“ napsal na sociálních sítích Landa.

„Odpověď na ni bohužel fatálně dopadá i do našich středoevropských končin. Trošku mám strach, aby se mu nepovolil šroubek a neupadla mu pr.el. I když u nás je to vlastně taky dost podobný,“ sdělil Landa. Zda v této části své poznámky myslel prezidenta Česka Miloše Zemana, který je právě v nemocnici, neupřesnil.

Jak u zpěváka bývá zvykem, využil svůj příspěvek k burcování. „Jak dlouho si to ještě necháme líbit? Řekl bych, že zdejší husitský kalich pomalu přetéká,“ uvedl.
Pod jeho příspěvkem se rozpoutala živá diskuse. Řada lidí Landovi dávala za pravdu, někteří ho však kritizovali. A s některými z nich se Landa pustil do křížku.

Tak určitě, tyhle silácké řeči…tenhle „národ“, který tak často vzýváte, Danieli, si vybral za prezidenta a za premiéra to, co si vybral. Takže já tak přemýšlím, na co u něj být aktuálně hrdý – krom historie. Mentální úroveň to asi nebude,“ vzkázal Landovi diskutující Martin S.

„Silácké řeči… jděte se léčit, Vaše optika ukazuje na Vás, ne na mě,“ reagoval Landa. Za tento vzkaz Landovi napsala Kateřina Lena P.: „Nemyslím si, že si zasloužil takovou odpověď. S národem, který si zvolí do čela estébáka a mstivého dědka není něco v pořádku.“

„Nepleťte si národ (náš rod) s obyvatelstvem. Zde šlo o termín silácké řeči, zbytečný afekt do diskuse,“ reagoval Landa.


Autor: Karel Netolický

Nacher zveřejnil další video, hovoří o exekucích, insolvencích i ochraně spotřebitele

23. září 2021 v 09:52

Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher vede kandidátku ANO v metropoli pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. V rámci kampaně se rozhodl natáčet a na YouTube publikovat krátká videa, ve kterých popisuje, co se v uplynulých letech i jeho přičiněním podařilo prosadit v Parlamentu a co by...

Vedení Prahy 5 vyjádřilo podporu Praze 9, která se domáhá zrušení ministerských opatření

27. dubna 2021 ve 22:36

Radní Prahy 5 včera na návrh starostky Renáty Zajíčkové (ODS) deklarovali podporu Praze 9. Ta se u Nejvyššího správního soudu domáhá zrušení ministerských opatření, která stále drží velkou část dětí mimo školy.  

Další články
Nahoru