dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Pražská kultura

Lakuna a Vladimír Merta v Kavárně Knoflík

Hudební lahůdka, která vás čeká v Kavárně Knoflík, je koncert skupiny Lakuna, a spolu s ní se můžete těšit na speciálního hosta, Vladimíra Mertu. Ve čtvrtek 11. února od 19,30 hodin.

Skupina Lakuna v současném složení vystupuje dva roky, během té doby získala svou osobitou hudbou mnoho posluchačů všech věkových kategorií na sólových koncertech, festivalech i významných veřejných akcích u nás i v zahraničí.

Charismatická zpěvačka s akordeonem, lyrické i dravé polohy na pomezí mnoha hudebních stylů, ostřílení muzikanti, ohlas publika – to vše dělá z Lakuny těleso slibující nevšední hudební zážitek.

Kavárna Knoflík, Jablonecká 724/6, Praha 9, od 19,30 hodin, vstupné 150 korun (v předprodeji) či 170 korun v den koncertu.


Rádio Expres FM představuje netradiční večerní show a nového moderátora Martina Vévodu

11. ledna 2018 v 11:47

Pražské rádio Expres FM zahajuje rok 2018 velkými změnami. Programové schéma od ledna doplňuje nová večerní show Večer na Expres FM pod taktovkou moderátorské dvojice Veronika Koloušková a Vladimír „Vlado“ Pavlík. Večerní show bude Expres FM vysílat každý všední den od 17 do...

Provokují: Politici, homosexuálové, pravdoláskaři, Brňáci, pražská kavárna, uprchlíci i Romové patří na Jatka!

10. ledna 2018 v 08:41

Patří politici, homosexuálové, intelektuálové, Brňáci, pražská kavárna nebo dokonce děti na Jatka? Rozhodně ano! Jatka78 v nové kampani reagují na aktuální situaci, kdy čeští politici a představitelé státu rozdělují společnost. Místo pro nové umění v pražských Holešovicích naopak vyzývá k tomu,...

Napůlkočkanapůlpes. Netradiční hrdina pobaví děti i dospělé

10. ledna 2018 v 08:08

Přední tlapky kočičí a zadní psí. Na zadečku dva ocásky, na hlavě jedno ucho vztyčené a druhé visící. Kožíšek napůl mourovatý, napůl hnědorezavý. Kouzelné vyprávění pro děti i dospělé je doplněné nádhernými ilustracemi od Lucie Dvořákové.

Otec pražské kanalizace W. H. Lindley

8. ledna 2018 v 07:00

Jméno Wiliama H. Lindleye, tvůrce pražské kanalizační sítě, se nesmazatelně zapsalo do historie hlavního města, ale i do dějin evropského technického myšlení. Zemřel na selhání srdce 30. prosince 1917 v Putney u Londýna. V Praze působil na přelomu 19. a 20. století. Složitost řešení odvodnění...

Další články
Nahoru