Dnes Úterý - snih 1°C
Zítra Středa - polojasno 0°C
Úterý 28. 11. 2023
Svátek má René
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Láká vás dobrodružství? Vyzkoušejte adrenalinové zážitky v Praze
Tandemový seskok padákem. Ilustrační foto: archiv

Láká vás dobrodružství? Vyzkoušejte adrenalinové zážitky v Praze

Adrenalinové zážitky jsou vyhledávanou kratochvílí, kterou si oblíbili nejen muži. Skok padákem, návštěva střelnice nebo hororové únikové hry tak mohou být dárkem pro vašeho partnera nebo i příjemným zpestřením všedního odpoledne. Kde v Praze vám vlijí adrenalin do žil?

Tandemový seskok padákem

Pokud to s adrenalinem myslíte vážně a nebojíte se výšek, vyzkoušejte tandemový seskok padákem v okolí Prahy. Tuto zábavu najdete například v Příbrami nebo v Kolíně. Z Prahy to máte kousek a silná dávka euforie vás jistě nemine. Těšit se můžete na několik minut vyhlídkového letu nad romantickou krajinou, služby instruktora a především na adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete. Přece jen téměř minuta letu volným pádem je něčím, co z paměti jen tak nevymažete. 

TIP: Pokud váš partner miluje extrémní sporty a dobrodružství, pořiďte mu tandemový seskok jako dárek. 

Střelba na venkovní střelnici

Že si s partnerem na výšky příliš nepotrpíte a z letadel máte spíš hrůzu? Vyzkoušejte něco trochu víc „při zemi“. Venkovní střelnice nabízejí bohatý program, širokou škálu střelných zbraní s možností si je vyzkoušet, aniž byste měli vlastní zbrojní průkaz. Některé z nich se dokonce nacházejí přímo v hlavním městě. Stačí, když se objednáte na konkrétní čas, zvolíte si balíček, který je pro vás nejvíce atraktivní, a můžete se směle chopit pistole a připravených nábojů. Pobyt na venkovní střelnici může být také příjemným zpestřením rozluček se svobodou. 

Hororová úniková hra

Patříte mezi fanoušky filmu Saw a toužili byste jej zažít na vlastní kůži? Pak svolejte partu přátel a vyrazte na únikovou hru do Prahy 10. V místní herně se totiž rozhodli přetavit filmový příběh ve skutečný adrenalinový zážitek a vy se tak můžete přenést do kulis známého hororu. Pokud je však na vás zvuk motorové pily a obětování vlastních přátel až příliš, vyzkoušejte jiný strašidelný příběh. A že máte na výběr. Oblíbenou únikovkou je například Poltergeist nebo Dům duchů.


Autor: red

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 49. týden

Včera ve 12:20

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Na projekty vzdělávání učitelů a dětí dá Praha 6 v následujících dvou letech 9,5 milionu korun

26. listopadu 2023 ve 22:16

Radnice Prahy 6 vloží v letech 2024 a 2025 do školství na projekty vzdělávání pedagogů a dětí 9,46 milionu korun. Peníze vydá prostřednictvím svého místního akčního plánu (MAP). Projekty se budou týkat mimo jiné médií, umělé inteligence, práva či finanční gramotnosti. Zaměřit se radnice chce také...

Úspěšná Mikulášská sbírka v Praze 9

26. listopadu 2023 ve 12:24

Minulý týden se otevřely brány radnice Prahy 9 všem, kteří rádi pomáhají. Konala se charitativní sbírka pro potřebné.

Praha 1: Pro Euroklíč na radnici

26. listopadu 2023 v 10:52

Euroklíč je univerzální klíč určený pro osoby se zdravotním postižením, sloužící k dostupnosti WC, výtahů, plošin a podobných kompenzačních zařízení. K vyzvednutí je v budově radnice Prahy 1.

Praha 4: Zapojte se do rozvoje Kačerova

26. listopadu 2023 v 09:39

Praha 4 zve na veřejné setkání k plánované proměně Kačerova. Tématem bude dopravní bezpečnost, mobiliář a herní prvky či údržba veřejné zeleně. 

Zajímá vás, co ukrývá Jaderka v centru Prahy? Přijďte na Den otevřených dveří

26. listopadu 2023 v 08:24

Přijďte nasát atmosféru špičkové univerzity s individuálním přístupem. Vědci na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze připravili řadu exkurzí a přednášek, kde si na své přijde opravdu každý. Od termojaderného fúzního reaktoru přes hi-tech lasery až po aplikace matematiky v systému...

Praha 14: O projektech participativního rozpočtu hlasuje do středy

26. listopadu 2023 v 01:26

Letos se v rámci participativního rozpočtu sešlo celkem 11 realizovatelných občanských projektů. A o tom, které projekty dostanou zelenou, se rozhoduje ještě tři dny.

Dejme dětem šanci na Slunečním náměstí

25. listopadu 2023 v 08:53

Na radnici Prahy 13 si ve středu 29. listopadu můžete koupit teplý nápoj neboněkterý z reklamních předmětů a tím pomoci dětem.

Do konce listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

25. listopadu 2023 v 08:27

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Beseda s Kristýnou Freiovou

25. listopadu 2023 v 07:57

Spolek Malostranský hřbitov zve na besedu se spisovatelkou Kristýnou Freiovou s autorským čtením a autogramiádou. Čím ji oslovil Malostranský hřbitov a kde hledá inspiraci pro své knihy se dozvíte v pondělí 4. prosince od 17 hodin.

Zabezpečte řádně vodoměry, radí PVK

24. listopadu 2023 v 08:04

Mrazivé dny se blíží a Pražské vodovody a kanalizace před nadcházející zimní sezónou doporučují svým zákazníkům řádné zabezpečení vodoměrů.

Adventní motání v Praze 15

23. listopadu 2023 v 16:18

V TJ Sokol Hostivař se v sobotu 2. prosince koná setkání, na kterém si vyrobíte vánoční dekorace, věnce a andělské hvězdy.

Další články
Nahoru