Dnes Pátek - oblacno 15°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 16°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Láká vás dobrodružství? Vyzkoušejte adrenalinové zážitky v Praze
Tandemový seskok padákem. Ilustrační foto: archiv

Láká vás dobrodružství? Vyzkoušejte adrenalinové zážitky v Praze

Adrenalinové zážitky jsou vyhledávanou kratochvílí, kterou si oblíbili nejen muži. Skok padákem, návštěva střelnice nebo hororové únikové hry tak mohou být dárkem pro vašeho partnera nebo i příjemným zpestřením všedního odpoledne. Kde v Praze vám vlijí adrenalin do žil?

Tandemový seskok padákem

Pokud to s adrenalinem myslíte vážně a nebojíte se výšek, vyzkoušejte tandemový seskok padákem v okolí Prahy. Tuto zábavu najdete například v Příbrami nebo v Kolíně. Z Prahy to máte kousek a silná dávka euforie vás jistě nemine. Těšit se můžete na několik minut vyhlídkového letu nad romantickou krajinou, služby instruktora a především na adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete. Přece jen téměř minuta letu volným pádem je něčím, co z paměti jen tak nevymažete. 

TIP: Pokud váš partner miluje extrémní sporty a dobrodružství, pořiďte mu tandemový seskok jako dárek. 

Střelba na venkovní střelnici

Že si s partnerem na výšky příliš nepotrpíte a z letadel máte spíš hrůzu? Vyzkoušejte něco trochu víc „při zemi“. Venkovní střelnice nabízejí bohatý program, širokou škálu střelných zbraní s možností si je vyzkoušet, aniž byste měli vlastní zbrojní průkaz. Některé z nich se dokonce nacházejí přímo v hlavním městě. Stačí, když se objednáte na konkrétní čas, zvolíte si balíček, který je pro vás nejvíce atraktivní, a můžete se směle chopit pistole a připravených nábojů. Pobyt na venkovní střelnici může být také příjemným zpestřením rozluček se svobodou. 

Hororová úniková hra

Patříte mezi fanoušky filmu Saw a toužili byste jej zažít na vlastní kůži? Pak svolejte partu přátel a vyrazte na únikovou hru do Prahy 10. V místní herně se totiž rozhodli přetavit filmový příběh ve skutečný adrenalinový zážitek a vy se tak můžete přenést do kulis známého hororu. Pokud je však na vás zvuk motorové pily a obětování vlastních přátel až příliš, vyzkoušejte jiný strašidelný příběh. A že máte na výběr. Oblíbenou únikovkou je například Poltergeist nebo Dům duchů.


Autor: red

PVK: Přehled plánovaných výluk na 40. týden

Včera v 10:08

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Turistický pochod 14 km kolem Prahy 14

28. září 2022 ve 21:01

Tradiční turistický pochod l4 km kolem Prahy 14 se koná v sobotu 8. října a nabídne několik zajímavých míst Prahy 14.

Budova Ministerstva financí otevřena veřejnosti

28. září 2022 v 09:49

Dnes se opět otevřou veřejnosti brány Ministerstva financí v Letenské ulici 15.

Na Den české státnosti otevře Ministerstvo pro místní rozvoj

28. září 2022 v 09:42

Dnes v 10 hodin se veřejnosti otevře Ministerstvo pro místní rozvoj. Připraveny jsou komentované prohlídky historických prostor hlavní budovy na Staroměstském náměstí. Den otevřených dveří potrvá do 15 hodin.

Břevnovské posvícení 2022

27. září 2022 ve 21:18

Pátek 7. října ve 14 hodin začne Břevnovské posvícení, otevře se většina stánků a pouťové atrakce. V sobotu 8. října odstartuje pravé posvícení. Ze stánků budou vonět a návštěvníky lákat k zakoupení různé pochutiny, např. pečené husy s knedlíkem a zelím, pečená vepřová šunka, bramboráky,...

Pražské věže s Prahou 13

27. září 2022 ve 20:05

Start dobrodružné naučné hry je tradičně před budovou radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí 28. září od 10 do 17 hodin.

Suchdolské posvícení

27. září 2022 v 19:53

Tradiční Suchdolské posvícení se koná ve středu 28. září od 14 hodin na Suchdolském náměstí.

Výstava výtvarných prací žáků a studentů pražských škol na Mariánském náměstí

27. září 2022 v 09:34

Od středy 21. září do čtvrtka 20. října je pro veřejnost volně přístupná v budově Nové radnice Magistrátu hl. m. Praha na Mariánském náměstí výstava soutěžní přehlídky výtvarných prací žáků a studentů pražských škol s názvem „Evropa, ve které chci žít. Praha v roce 2050“.  Žáci a studenti zde na...

Další články
Nahoru