dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Víkendové tipy

Kytarista a zpěvák britské skupiny Ten Years After odehraje svůj sólový blues-rockový koncert

Již tento pátek, 23. října, se v Praze poprvé představí Marcus Bonfanti. Ten od minulého roku patří k legendární blues – rockové kapele Ten Years After.

Hrát bude ve Vinohradském Pivovaru. Fanoušci se mohou těšit na to, že uvidí pořádnou show, spousty starého dobrého rock and roll blues.

Sólová kariéra Marcuse Bonfantiho se počítá od roku 2008, kdy vydal své debutové studiové album „Hard Times“. O čtyři roky později získal mimo jiné Britskou bluesovou cenu pro nejlepšího akustického umělce. V kategoriích kytarista, zpěvák a album roku bývá Marcus Bonfanti na Britské bluesové ceny nominován téměř každý rok.

„Celý koncert bude jedno hezké překvapení pro všechny. Bude to tu můj první koncert, takže mě tu vlastně naživo nikdo předtím hrát neviděl. Určitě se najde někdo, kdo mou hudbu zná z alb, ale toho zase překvapí, že všechny skladby hrajeme naživo jinak. Neexistují žádná pravidla, prostě se necháme hudbou zavést tam, kam je potřeba, abychom si užili báječný večer,“ prozradil před svým premiérovým koncertem Marcus Bonfanti.

Vstupenky v obvyklých předprodejích a na http://www.livermusic.cz/e-shop za 250 korun.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru