Dnes Čtvrtek - zatazeno 9°C
Zítra Pátek - oblacno 14°C
Čtvrtek 29. 2. 2024
Svátek má Horymír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Kvůli počasí pražské letiště odklonilo lety, některé měly zpoždění
Ilustrační foto: archiv Letiště Praha

Kvůli počasí pražské letiště odklonilo lety, některé měly zpoždění

Několik letů bylo v pátek veček kvůli nepříznivému počasí odkloněno z Prahy na jiná letiště, další spoje mají zpoždění. Letiště Václava Havla o tom informovalo na síti X.

„Vzhledem k nepříznivým povětrnostním podmínkám došlo k odklonu několika letů na jiná letiště a dochází ke zpožděním. Pro aktuální informace sledujte webové stránky svého dopravce,“ uvedlo letiště před dvaadvacátou hodinou.

V Praze celý pátek silně foukalo, večer se přidalo husté sněžení. Přitom o víkendu mají teploty stoupat, očekává se deštivé počasí. Na Štědrý den může být v metropoli podle meteorologů až deset stupňů nad nulou.

Aktuální informace o odletech a příletech na Ruzyň najdou lidé také na webu letiště.

Letiště Praha v sobotu 23. prosince v pravé poledne uctí minutou ticha památku obětí tragické střelby na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Veškeré odbavení i bezpečnostní kontrola se tak na minutu zastaví.

Na sobotu vyhlásila vláda den smutku a lidé byli vyzváni držet v poledne minutu ticha. Ve stejný čas by se po celé zemi měly rozeznít zvony.


Autor: Jan Puci

Praha 4: Veřejné setkání k parkování v Horní ulici a jejím okolí

26. února 2024 v 17:02

Veřejné setkání k řešení dopravy v klidu v Horní ulici a jejím okolí se uskuteční v úterý 27. února od 18:30 hodin v jídelně ZŠ Mendíků.

Praha 14: Postupné uzavření Hloubětínské ulice

26. února 2024 v 09:34

Od 4. března do 31. října bude postupně uzavírána Hloubětínská ulice. Důvodem je rekonstrukce vodovodního řadu a kanalizace. Uzavírky budou celkem čtyři.

Prahu 14 v březnu čekají hned dvě dopravní omezení

23. února 2024 ve 13:40

Chlumeckou ulici v Praze 14 čekají hned dvě dopravní omezení. První souvisí se zatěžkávací zkouškou na nově stavěné lávce nad Chlumeckou ulicí a proběhne v termínu od 29. února do 1. března 2024. Uzavřené budou levé jízdní pruhy v obou směrech.

Demolice zavřené části Libeňského mostu začne zhruba za dva měsíce

21. února 2024 ve 13:35

Silničáři začnou bourat nyní uzavřenou část pražského Libeňského mostu blíže k Palmovce na přelomu letošního dubna a května. Do konce února přeloží inženýrské sítě a rovněž začnou v této části odstraňovat tramvajové koleje. Na úterním jednání výboru pro dopravu pražského magistrátu to řekl...

Flixbus kvůli blokádě přesune autobusy z hlavního nádraží na Florenc

18. února 2024 v 10:31

Autobusový dopravce Flixbus v pondělí v souvislosti s pražskou blokádou zemědělců přesune odjezdy autobusů ze zastávky u hlavního nádraží na autobusové nádraží Florenc. Dopravce podle mluvčího Tomáše Beránka pro řidiče vytipoval několik objízdných tras, autobusy se budou magistrále vyhýbat....

Mostek vedoucí přes Litovicko-Šárecký potok je pro auta uzavřen

17. února 2024 v 15:13

Mostek vedoucí přes Litovicko-Šárecký potok na Jenerálce je v havarijním stavu. Odhalil to posudek Kloknerova ústavu. Důvodem je významné podemletí obou jeho opěr.

Další články
Nahoru