dnes
Úterý - zatazeno
3°C
zítra
Středa - skorojasno
2°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
6°C
Pražská doprava

Kvůli opravě vozovky projedou řidiči týden v části Plzeňské jen jedním pruhem

V pondělí zahájí Technická správa komunikací (TSK) opravu čtyřsetmetrového úseku Plzeňské ulice v Praze 5, směr z centra. Auta jím pojedou jen jedním jízdním pruhem, provoz bude obnoven v neděli 24. dubna. Provoz tramvají omezený nebude.

Oprava asfaltového koberce je naplánovaná mezi křižovatkami s ulicemi Pod Kotlářkou a výjezdu z ulice Zahradníčkova. Odfrézováno bude jen 15 milimetry vozovky. Opraví se tak narušená obrusná vrstva, zlepší její protismykové vlastnosti. Jedná o úspornou metodu v případě, kdy spodní vrstvy konstrukce vozovky nejsou narušeny. Dále bude provedeno obnovení vodorovného značení.

Podle loňského měření intenzit dopravy projede Plzeňskou ulicí v pracovní den za 24 hodin necelých 16 000 osobních aut, 400 autobusů a nákladních aut a asi 240 autobusů MHD.


Ulice Na Hroudě projde opravou

Včera v 19:10

Technická správa komunikací zahájí 20. března rekonstrukci ulice Na Hroudě v Praze 10, mezi ulicemi Průběžná a U Hráze. Kompletní oprava komunikace, včetně odvodňovacího zařízení, je plánována do 30. dubna letošního roku. 

Provoz na Pražském okruhu komplikuje havárie cisterny

16. března 2018 v 11:03

Provoz na 18. kilometru Pražského okruhu ve směru k letišti komplikuje havárie cisterny, která převážela motorový olej. Průjezdnost komunikace je omezena, přesný rozsah omezení ale zatím není znám. Nikdo nebyl zraněn. ČTK to řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Kvůli uzavřené Husitské se MHD na Žižkově zpožďovala i dnes

14. března 2018 ve 13:54

Tramvaje a autobusy na Žižkově se kvůli uzavřené Husitské ulici zpožďovaly i dnes ráno. V souběžné Táboritské a Seifertově ulici ve směru do centra nabíraly spoje v dopravní špičce až půlhodinová zpoždění. ČTK to řekla Hana Pohanová z dopravního podniku. Situace tak byla podobná jako v úterý,...

Linky tramvají 6, 8, 15 a 26 v neděli 18. března změní trasu

14. března 2018 v 08:48

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v neděli 18. března od 8 hodin do 18 hodin k přerušení provozu tramvají v úseku křižovatka u Letenského tunelu – Náměstí Republiky v uvedeném směru.

Změna trasy a zastávek pro linky číslo 117 a 139

14. března 2018 v 08:01

Z důvodu frézování Povodňové ulice dojde od pondělí 19. března od zahájení denního provozu do pátku 6. dubna do ukončení denního provozu k dočasné změně trasy a zastávek pro autobusové linky číslo 117 a 139.

Další články
Nahoru