dnes
Pátek - oblacno
24°C
zítra
Sobota - oblacno
25°C
pozítří
Neděle - oblacno
26°C
Kvůli opravě trati bude o prodlouženém víkendu omezen provoz na Čechově mostě a v jeho okolí
Čechův most. Foto: Jimmyweee / Wikimedia Commons

Kvůli opravě trati bude o prodlouženém víkendu omezen provoz na Čechově mostě a v jeho okolí

O prodlouženém víkendu 26. až 28. října bude Čechův most uzavřen pro automobilovou dopravu ve směru od Dvořákova nábřeží k nábřeží Edvarda Beneše. Důvodem je oprava tramvajové trati, kdy bude obousměrně přerušen provoz tramvají mezi zastávkami Staroměstská – Čechův most. 

Od šesti hodin ráno v sobotu 26. října až do pondělí 28. října do zhruba 18:30 budou vyznačeny objízdné trasy pro automobilovou dopravu. Ve směru Holešovice to bude trasa Dvořákovo nábřeží – Na Františku – Hradební – Revoluční – Štefánikův most a ve směru Klárov to bude objízdná trasa Dvořákovo nábřeží – Na rejdišti – 17. listopadu – náměstí Jana Palacha – Mánesův most.

Změní se i vedení tramvajových linek od soboty 26. října od 0:30 hodin do úterý 29. října do 0:30 hodin. Linky číslo 17 a 93 budou v úseku Staroměstská – Čechův most odkloněny přes zastávku Malostranská.

Jako náhradní dopravu v úseku Staroměstská – Právnická fakulta lze využít pravidelnou autobusovou linku číslo 207.


Letenský tunel se bude uklízet

1. července 2020 v 19:15

V letenském tunelu proběhne od 7. července do 14. července, vždy od 23 do 5 hodin pravidelná údržba a mytí. Tunel bude obousměrně uzavřen.

Opěrné zdi Letenského tunelu budou opraveny

1. července 2020 v 08:17

Technická správa komunikací zahájí v sobotu 4. července rekonstrukci opěrných zdí Letenského tunelu u severního portálu, v úseku Milady Horákové – Letenský tunel. Stavební práce jsou naplánované do konce září 2020.

Od července znovu letadlem do Dubaje

24. června 2020 v 07:37

Letecká společnost flydubai od 4. července znovu spustí přímou pravidelnou linku do Dubaje, obnoví se tak druhé dálkové spojení z Prahy. Do velkoměsta Spojených arabských emirátů mohou cestující letět nejprve jednou týdně, každou sobotu. Od 27. července pak budou lety k dispozici...

Další články
Nahoru