dnes
Středa - oblacno
1°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
0°C
pozítří
Pátek - oblacno
2°C
Kvůli napadení v bytě byl mladík poslán do vazby, policisté ho viní z pokusu o vraždu
Ilustrační foto: Freeimages.com

Kvůli napadení v bytě byl mladík poslán do vazby, policisté ho viní z pokusu o vraždu

Po nedělní hádce dvou mužů skončil jeden z nich s vážnými zraněními v nemocnici. Druhého nyní poslal soud do vazby, policie ho viní z pokusu o vraždu.

Ke konfliktu došlo v neděli 20. července večer po jednadvacáté hodině v Zelenečské ulici na sídlišti Hloubětín. Podle informací TN.cz se jednalo o rodinnou hádku, při které napadl mladík svého otčíma.

„V jednom z tamních bytů došlo k fyzickému konfliktu mezi dvěma muži, při kterém byl jeden z nich vážně zraněn. Zraněný byl po ošetření okamžitě odvezen do nemocnice,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Podle spekulací v médiích se mělo jednat o bodnořezná ranění.

Čtyřiadvacetiletý útočník skončil v policejní cele. Policisté sdělili muži obvinění pro spáchání trestného činu vražda ve stádiu pokusu a zároveň dali podnět státnímu zástupci k vypracování návrhu na jeho vzetí do vazby. 

„Návrh byl soudem akceptován a stíhání je tak vedeno vazebně,“ dodal policejní mluvčí Rybanský.


Policie: Kriminalita v Praze 2 letos klesla. Souvisí to s nouzovým stavem

24. listopadu 2020 ve 21:32

Kriminalita v Praze 2 je v době nouzového stavu o 27 procent nižší než ve srovnatelném období loňského roku. Vyplývá to policejních statistik. Je to v důsledku vyhlášeného nouzového stavu a s ním souvisejících omezujících opatření vlády. Podle policistů k tomu přispělo i zvýšení sankce u vybraných...

U Cholupic se srazilo osobní auto s nákladním

24. listopadu 2020 v 17:36

Na Pražském okruhu v oblasti Cholupic ve směru na letiště zasahovala v pondělí od 19:53 hodin jednotka pražských hasičů u nehody osobního a nákladního auta.

Dlažební kostkou poškodil auto, strážníkům neunikl

17. listopadu 2020 v 09:51

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který v poledne 14. listopadu rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta. K jeho dopadení pomohl svědek.

Hledá se majitel ztracené peněženky s finanční hotovostí

13. listopadu 2020 v 17:23

V pondělí 2. listopadu nedlouho před polednem předala šedesátiletá žena kolegům na policejní služebně na Vinohradech cizí peněženku i s obsahem. Nález učinil malý chlapec na stole u dětského hřiště ve Slovenské ulici na Vinohradech a předal ho ženě, která jej hlídala a následně celou věc oznámila...

Ve skladu v Praze 10 unikla chemická látka

13. listopadu 2020 v 07:00

Ve čtvrtek 12. listopadu v 15:59 přijalo operační středisko pražských hasičů oznámení o úniku asi 500 litrů chemické látky v komerčním objektu v ulici K Hrušovu v Praze 10. Na místo vyjely 3 jednotky hasičů s chemickou službou a technickým automobilem určeným pro zásahy...

Kladivem do výlohy. Prý se potřeboval uklidnit

12. listopadu 2020 v 15:03

Do Jičínské ulice v Praze 3 jela hlídka prověřit oznámení o muži, který měl kladivem rozbíjet výkladní skříně provozovny. Na místě ji kontaktoval oznamovatel a uvedl, že škodu způsobil zavalitý muž s plnovousem a pantoflemi na nohou.

Další články
Nahoru