Dnes Pátek - skorojasno 15°C
Zítra Sobota - prehanky-dest 15°C
Pátek 14. 5. 2021
Svátek má Bonifác
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Kvůli napadení v bytě byl mladík poslán do vazby, policisté ho viní z pokusu o vraždu
Ilustrační foto: Freeimages.com

Kvůli napadení v bytě byl mladík poslán do vazby, policisté ho viní z pokusu o vraždu

Po nedělní hádce dvou mužů skončil jeden z nich s vážnými zraněními v nemocnici. Druhého nyní poslal soud do vazby, policie ho viní z pokusu o vraždu.

Ke konfliktu došlo v neděli 20. července večer po jednadvacáté hodině v Zelenečské ulici na sídlišti Hloubětín. Podle informací TN.cz se jednalo o rodinnou hádku, při které napadl mladík svého otčíma.

„V jednom z tamních bytů došlo k fyzickému konfliktu mezi dvěma muži, při kterém byl jeden z nich vážně zraněn. Zraněný byl po ošetření okamžitě odvezen do nemocnice,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Podle spekulací v médiích se mělo jednat o bodnořezná ranění.

Čtyřiadvacetiletý útočník skončil v policejní cele. Policisté sdělili muži obvinění pro spáchání trestného činu vražda ve stádiu pokusu a zároveň dali podnět státnímu zástupci k vypracování návrhu na jeho vzetí do vazby. 

„Návrh byl soudem akceptován a stíhání je tak vedeno vazebně,“ dodal policejní mluvčí Rybanský.


Kriminalisté hledají svědky dopravní nehody

Včera v 16:28

Pražští kriminalisté vyšetřují vážnou dopravní nehodu, která se stala ve čtvrtek 29. dubna patnáct minut po šestnácté hodině na křižovatce ulic Domanovická – Rápošovská v Praze 9.

Ve Valentově ulici hořelo ve sklepě

8. května 2021 ve 21:09

V pátek 7. května večer zasahovaly jednotky pražských profesionálních hasičů ve Valentově ulici v Praze 11 u požáru sklepní kóje v suterénu obytného domu.

Kupé počmáral fixem

5. května 2021 ve 14:34

Včera odpoledne cestoval patnáctiletý mladík se dvěma kamarády vlakem a cestu si krátil malováním černým fixem po stěnách kupé.

Nahý muž mlátil do projíždějících tramvají

4. května 2021 ve 21:08

Oznámení o nahém muži, který tluče do projíždějících tramvají, jeli prověřit strážníci na zastávku MHD Náměstí Republiky 1. května.

Řídili bez dokladů s opiáty

3. května 2021 v 18:30

Jeden řidič v Praze 1, druhý v Praze 8, oba si sedli za volant bez řidičáku a navíc pod vlivem omamných látek.

Tužkou na obočí a rtěnkou na zeď

1. května 2021 v 09:08

Na Praze 12 si pro svou tvorbu 29letá žena vybrala zeď prodejny Billa v Kutilově ulici. Pro malbu využila tužku na obočí, rtěnku a akrylové barvy. Zeď se jí prý zdála nedokončená, tak jí trochu dozdobila.

Praha 11 varuje před podvodníky, po domech prodávají předražené zámky

30. dubna 2021 ve 13:58

Případy podvodného podomního prodeje se v uplynulých dnech vyskytly na území jedenácté městské části.

Loupežné přepadení v metru na Náměstí Republiky

22. dubna 2021 v 16:45

Začátkem dubna po deváté hodině večerní projížděla trojice kriminalistů ulicemi metropole a na Náměstí Republiky si všimla skupinky mladých mužů, kteří výrazně gestikulovali na jiného muže, křičeli a byli agresivní. Mladíka drželi za bundu a ten se jim snažil...

Další články
Nahoru