dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Kvůli českým politikům viděl ďábly a blbnul s deštníkem

V noci na úterý si policisté všimli, že se na střeše budovy bývalé kliniky v Jeseniově ulici nachází muž. Ten kromě toho, že byl velice hlučný, neboť bouchal deštníkem do plechové střechy, neustále vykřikoval, že skočí dolů. Během toho také zmateně sdělil, že důvodem jeho počínání je nesouhlas s politickou situací a policisty na místě označoval za ďábly. V té době již operátoři tísňové linky přijali i několik oznámení od občanů z okolních domů.  

Společně se všemi složkami integrovaného záchranného systému byl na místě standardně přítomen také policejní vyjednavač, který se s rozrušeným mužem snažil komunikovat. Muž se však vymykal veškerým běžným postupům a policisté tak tušili, že mají co do činění s psychicky narušeným jedincem.

„Vzhledem k tomu, že muž na policisty a vůbec všechny osoby, které se s ním snažily navázat kontakt, reagoval negativně, se policisté po vyčerpání veškerých dostupných možností rozhodli, že za takovéto situace bude nejlepší a nejbezpečnější, když se stáhnou z jeho dohledu,“ uvedla mluvčí pražské policie.

Třiatřicetiletý muž poté skutečně krátce před osmou hodinou dobrovolně slezl ze střechy, kde byl předán do péče záchranářům.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru