dnes
Pondělí - jasno
12°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
12°C
pozítří
Středa - oblacno
10°C
Zpravodajství

Květnový Pop-up butik nabídne kousky českých návrhářů

V posledním květnovém týdnu se na Vinohradech v divadle Royal otevře víkendový butik pod názvem Life is fashion. Maceškův palác zaplní více než 20 českých módních návrhářů a šperkařů, kteří představí své nejnovější kolekce. Na dva dny tak vznikne kompaktní prostor plný nekonfekční módy a talentovaných lidí. 

Návštěvníci budou mít možnost osobně se setkat s návrháři specializujícími se na šperky, obuv, oděvy či módní doplňky. Během víkendu 27. – 28. května představí svoji tvorbu návrháři jako je Eliška Lhotská Jewellery, tradiční česká značka Snaha, Mi fashion label, Design by Lucie návrhářky Lucie Markové, Mayda, Monika Vaverová se značkou MIMO Space, Elisha, Flashtones, Les Lien, Nikola Zezulová a Local Labels se zvučnými jmény jako je Laformela, Helena Mertlová, Jakoby, Alae fashion koncept, Nastassia Aleinikava, Syn v pohybu, Jana Minaříková, Veršatyl, Ice Ice Baby a další zajímavá jména. Tváří letošního ročníku je Karolína Krézlová se značkou plavek a spodního prádla No Cage.

Cílem akce je propojit české návrháře a šperkaře s veřejností a podpořit tak kvalitní, originální a nekonfekční módu, která nemusí být nutně nedostupná.

„Lidé často jednotlivé návrháře vůbec neznají, nebo nemají dostatek času přijít do jejich ateliéru, proto chceme vytvořit možnost, potkat jich více na jednom místě a pořídit si cokoliv od spodního prádla přes šperky až po kabát. ROYAL jsme si vybraly proto, že chceme vytvořit prostředí, které bude mít atmosféru a návštěvníci se zde budou při kávě nebo sklence vína cítit dobře. V rámci víkendu budou také probíhat diskuze s návrháři. V neděli zakončíme akci malou after party s DJem Giacomem“ doplňují organizátorky akce Pavlína Dvořáková a Klára Galová.

Sobota 27. a neděle 28. května, Divadlo Royal, Vinohradská 48, Praha 2. Vstupné 90 korun.


Další články
Nahoru