Dnes Sobota - zatazeno 0°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 1°C
Sobota 9. 12. 2023
Svátek má Vratislav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražský život

Květinový záhon, sudy na dešťovou vodu nebo truhlíky na balkon. Radnice Jedenáctky poskytne dotace

Obyvatelé Prahy 11, kteří by měli zájem o truhlíky na balkon nebo nový plůtek do předzahrádky, květinový záhon z nepoužívaného pískoviště před domem nebo sudy na zachytávání dešťové vody, sazenice, zeminu či drobné zahradnické nářadí, mohou podat žádost o dotaci ve výši až 50 tisíc korun v rámci Dotačního programu pro oblast životního prostředí.

O dotaci mohou žádat jednotlivci, spolky, bytová družstva nebo SVJ do 3. března pomocí formuláře s názvem „Žádost o poskytnutí dotace v rámci dotačního programu v oblasti životního prostředí pro rok 2023“, který naleznete na webové stránce Prahy 11 – tiskopisy Odboru životního prostředí. Spoluúčast žadatelů je minimálně ve výši 30 %.

V případě nejasností ohledně vyplňování formuláře kontaktujte Jaroslava Nedvěda na telefonu: 267 902 356 nebo e-mailu nedvedj@praha11.cz.


Autor: Hla

Praha 14 zve na Lokální fórum na Černém Mostě II

Dnes v 08:54

Obyvatelé čtrnácté městské části se mohou zapojit do přípravy strategického plánu pro rozvoj do roku 2035. Sběr podnětů od veřejnosti probíhá na setkáních, a druhé v tomto roce se koná ve středu 13. prosince od 17:30 hodin ve volnočasovém centru Plechárna. Určeno je pro obyvatele sídliště Černý...

Beseda: Husité na Žižkově

Včera v 06:48

Beseda s Petrem Čornejem, na které představí svou novou knihu Husité na Žižkově o proměnách Žižkova v průběhu času, se koná v pondělí 11. prosince. Vstup je zdarma.

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

7. prosince 2023 v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

Stipendium profesora Miroslava Vlčka pro zahraniční studenty

7. prosince 2023 v 10:33

České vysoké učení technické v Praze spolu s pražskými veřejnými vysokými školami sdruženými v konsorciu Study in Prague udělilo mimořádné stipendium prof. Miroslava Vlčka pětici zahraničních studentů. Slavnostní ceremonie předávání se uskutečnila 5. prosince 2023 v prostorech Rezidence primátora...

V Praze 2 se začíná bruslit

5. prosince 2023 v 16:42

Ve středu 6. prosince se na třech místech Prahy 2 začne bruslit.

Další články
Nahoru