dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražský sport

Kurz jógy pro začátečníky

Praktický kurz lekcí jógy pro začátečníky zaměřený na seznámení se s filozofií jógy, pojmy a základními cviky se koná v Domu jógy na Andělu od ledna 2016.

Čeká vás dvouměsíční výuka základů jógy jako léty osvědčené metody pro pěstování tělesného a duševního zdraví člověka certifikovaným lektorem jógy.

Seznámíte se s jógou nejen jako se cvičením, ale i s její filozofií a pozitivním působením na psychiku člověka, naučíte se jógové ásany, ale i relaxační a meditační techniky.

Kurz deseti lekcí začne 21. ledna a trvá do 24. března. Kurzy probíhají vždy ve čtvrtek v dopoledních hodinách 11:10 – 12:40, nebo večerních hodinách  19:40 – 21:10.

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru