Dnes Čtvrtek - jasno 4°C
Zítra Pátek - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Kurty na plážový volejbal v Kobylisích slouží nově i jako kryté pískoviště pro děti
Některé kurty se proměnily v pískoviště. Foto: beachklubladvi.cz

Kurty na plážový volejbal v Kobylisích slouží nově i jako kryté pískoviště pro děti

Největší areál na plážové sporty v Česku ve spolupráci s radnicí Prahy 8 a příspěvkovou organizací Osmička pro rodinu umožňuje v určité dny a hodiny bezplatný vstup do kryté haly. Pískoviště mohou bezplatně využívat rodiče s dětmi, školy, školky, ale i jiní zájemci, a to každé úterý a čtvrtek mezi půl 10 a půl 12 do konce března příštího roku.

„Je to tradiční akce, která se koná už od roku 2010, takže se těší velkému zájmu. Rodiče si tady mohou vyzkoušet všemožné aktivity, převážně ty sportovní," řekla Petra Šmídová – koordinátorka firemních a sportovních akcí Beachklubu Ládví.

Kryté pískoviště má podle ní mnoho výhod, mezi které patří například ochrana proti nežádoucím návštěvníkům, ať zvířecím nebo lidským, a tak malí i velcí sportovci mohou po ploše chodit bezpečně naboso.

„Pro děti budou připraveny sportovní aktivity, ať už prolézací tunely, překážkové dráhy, míčové sporty, bude tady trenér, který se v případě zájmu o ně postará, nebo si moci vyzkoušet nějaký základní nácvik beachvolejbalu," dodala Šmídová.

Do areálu na adrese Chabařovická 4 se dostanete hlavním vchodem, akce se koná v kryté hale a není nutné se nikde registrovat, vše je volně přístupné. V areálu je k dispozici i restaurace s dětským koutkem, kde se můžete i občerstvit.


Autor: puc

Praha 13: Vánoční výstava v Mohylce

Včera ve 12:33

Tradiční Vánoční výstavu v ZŠ Mohylová můžete vidět od úterý 13. do pátku 16. prosince. Těšit se můžete na vánoční koncert, chvilku poezie, prohlédnete si výrobky dětí, posedíte u dobrot ve vánoční kavárně, nakoupíte dárky.

Zákaznické centrum innogy se přestěhovalo

7. prosince 2022 v 07:01

Z Chodova na Pankrác se přestěhovalo zákaznické centrum innogy.

Výstava: Andělíčci, Andělé …a Andělky

6. prosince 2022 v 08:08

Až do Nového roku najdete v Praze 3, ve vinotéce a galerii U Posledního soudu výstavu obrazů, kreseb, šperků, keramiky a skla.

Mikulášský večer pro děti zasažené ekonomickou krizí

5. prosince 2022 ve 13:05

Skupina studentů Univerzity Karlovy, která se v rámci předmětu Živá laboratoř spolupráce (ŽLS)  probíhajícím pod Centrem pro přenos poznatků a technologií věnuje organizaci společensky prospěšných eventů, pořádá dnes odpoledne charitativní Mikulášský večírek.

Čertovské odpoledne s návštěvou pekla

5. prosince 2022 ve 12:03

Anděl s Mikulášem a čert pro děti od 2 do 9 let v Domu dětí a mládeže Prahy 13 v pondělí 5. prosince od 15 hodin.

Na Staroměstském náměstí se sejdou Mikuláši, čerti a andělé. Dojde i na vaření sněhu

5. prosince 2022 v 11:26

Na Staroměstském náměstí si dnes dávají sraz Mikuláši, čerti a andělé z celé Prahy. Show pro celou rodinu s názvem Andělské Vánoce začne v 16 hodin.

Barva, fantazie a experiment dětí. Výstava na radnici

4. prosince 2022 v 18:07

V budově radnice Prahy 11 v Ocelíkově ulici se od 2. prosince do 1. ledna 2023 koná výstava žáků ZŠ Donovalská s názvem Barva, fantazie a experiment dětí.

Další články
Nahoru